مقالات ویژه کنکوری های صدرایی 

یک سال تحصیلی دیگر در حال اتمام است و شما در این روزهای پایانی سال تحصیلی خود را برای شرکت موفقیت‌آمیز در امتحانات آماده می‌سازید. امروز جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان ذکر توصیه‌هایی را لازم می‌دانیم تا بتوانید به اهداف آموزشی خود برسید. 


فقط و فقط امروز به جمع‌بندی مطالبی بپرداز که تاکنون خوانده‌ای تا بتوانی همان گام آخر را در لحظات پایانی مسابقه کنکور محکم برداری.
گام آخر یعنی جمع‌بندی و تثبیت مطالب، در این مرحله فقط مطالبی را که خوانده‌ای مرور خواهی کرد به مرور زمان به سمت آزمونهای جامع حرکت خواهی کرد.

یکی از مسائلی که در این ایام به ویژه دوستانی که به تازگی درس خواندن را شروع کرده اند با آن مواجه هستند و معمولا به علت عدم آگاهی و توجه عزیزان تبدیل به یک چالش شده و انگیزه دانش آموزان را در این فرصت باقیمانده محدود می سازد برداشت غلط و تحلیل آشتباه از نتایج آزمونهای آزمایشی است

کنکور مسابقه‌ی ماراتن مانندی است که برخلاف امتحانات مدرسه رقابت بر سر یک سئوال و کسب رتبه‌ی برتر است.

فرایند کنکور سراسری و انتخاب رشته به صورتی طراحی شده است که نفرات برتر که ممکن است با یک تست صحیح بیشتر خود را جزو نفرات برتر قرار می‌دهند،

یکی از مهم‌ترین ابزار موفقیت در کنکور سراسری، تحلیلی کامل و کیفی از نتایج آزمونهای آزمایشی می‌باشد. معمولاً مشاوران عزیز یا دانش‌آموزان بعد از دریافت کارنامه آزمون به تراز و رتبه‌ی فرد شرکت‌کننده توجه کرده و با جمله خوب است یا خوب نیست باید تلاش کنی از تحلیل دقیق نتایج عبور می‌کنند....

امروز قصد دارم در مورد یکی از دغدغه‌های شما کنکوریهای عزیز صدرایی کمی قلم بزنم و آن دغدغه‌ی نسبتاً مهم و عمومی این جمله است که (من به مطالعه یا مرور تمام بودجه‌بندی آزمونهای آزمایشی نمی‌رسم . . .)

دوستان صدرايي من سلام

خسته نباشيد ، در راستاي كمك به شما دوستان معارفي درسهاي دفترچه اختصاصي شماره 1 را از سال 90 تا 94 مورد ارزيابي قرار داديم تا كمك خوبي براي برنامه ريزي بهتر و دقيق تر شما باشد ان شاءالله.شما در اين بخش مي توانيد با ملاحظه تعداد سئوالات هر كتاب به خوبي به اهميت هر كدام از اين كتابها پي برده و همانطور كه گفتم در برنامه ريزي درسي دچار سردرگمي و آشفتگي نشويد .

بسیاری از شما در اولین آزمون آزمایشی مؤسسات آموزشی شرکت کردید و برخی دیگر در هفته‌های آتی در اولین آزمون آزمایشی شرکت خواهید کرد که امیدواریم همه شما با توجه به تلاش مستمر و برنامه‌ریزی دقیقی که انجام داده‌اید به اهداف خود در این آزمون رسیده یا برسید. إن‌شاءا... .

در این بخش با بررسی اجمالی دفترچه های کنکور از هم اکنون مدیریت زمان در کنکور سراسری را تمرین کنیم
درج مطلب
 
 
 
مطالب این بخش در حال آماده سازی و بارگذاری مطالب می باشد
 
 
 
تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر