31 خرداد 1395

پایان امتحانات نهایی = برنامه‌ریزی برای کنکور ۹۷

مولف: سیدمرتضی ناوندی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
5

پایان امتحانات نهایی = برنامه‌ریزی برای کنکور ۹۷

دانش‌آموزان عزیز سال سوم مدارس صدرا

سلام

 

امتحانات نهایی با تمام فراز و نشیب‌هایش،‌ تلخ و شیرینی‌هایش به اتمام رسیده است. نگاهی گذرا به سئوالات امتحانات نهایی در حقیقت تأیید این مطلب است که دانش‌آموزانی که در طول سال تحصیلی برنامه‌ریزی منسجم و تلاش مستمری داشته‌اند موفقیت بیشتری در این امتحانات کسب نموده‌اند. به هر حال این امتحانات به اتمام رسید و بررسی علل نتیجه‌گیری و حسرت فرصت از دست رفته قطعاً نمی‌تواند برای مرحله‌ی بعدی که همان کنکور سراسری است مفید باشد.

دوستان عزیزم، بعد از اتمام امتحانات باید برای کسب نتیجه‌ی عالی در کنکور به فکر چاره باشید و ما هم از امروز در کنار شما خواهیم بود تا به اهداف والایتان در کنکور سراسری برسید إن‌شاءا... .

در همین رابطه برنامه‌ریزی یکساله به همراه برنامه‌های آموزشی در نظر گرفته‌ایم. که از هفدهم تیرماه و بعد از پایان ماه مبارک رمضان آغاز خواهد شد. توصیه ما به شما اینست که در این فرصت به استراحت پرداخته و در زمانهای مناسب در مورد اهدافتان برای کنکور سراسری تفکر کنید و برای خودتان اهدافتان را مشخص کنید. اهداف شما باید متناسب با توانمندیهای فردی باشد. بچه‌ها در این مدت به هیچ‌عنوان تحت تأثیر تبلیغات مؤسسات آموزشی قرار نگیرید. توصیه می‌کنیم در آزمونهای تابستان در هیچ‌کدام از آزمونها شرکت نکنید. إن‌شاءا... تا 15 تیرماه فیلم مشاوره‌ای با موضوع برنامه‌ریزی یکساله سازمان مدارس معارف اسلامی برای کنکور ۹۷، اهمیت تابستان (مرداد و شهریور) و روشهای مطالعه بر روی وب‌سایت سازمان مدارس معارف اسلامی قرار می‌گیرد.

در پایان یادآوری می‌کنم با توجه به شرایط کنکور علوم انسانی اصلاً برای برنامه‌ریزی عجله و شتاب نداشته باشید که این مسئله نتیجه‌ای به جز خستگی و به ویژه در آذر و دی‌ماه ندارد.

سیدمرتضی ناوندی

 

تعداد مشاهده (1060)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "پایان امتحانات نهایی = برنامه‌ریزی برای کنکور ۹۷"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر