28 آذر 1389

اطلاعیه ثبت نام دانشگاه امام صادق (ع)

مولف: مدیر سیستم   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
1/9

اطلاعیه ثبت نام دانشگاه امام صادق (ع)

موارد و نكاتی كه قبل از ثبت‌نام این دانشگاه (اینترنتی یا غیراینترنتی) باید به آن توجه داشت:

1-     حداكثر سن داوطلبان 21 سال تمام می‌باشد(متولدین 1368 به بعد)

٭ متولدین ماه پایانی سال 1367 نمی‌توانند ثبت‌نام این دانشگاه را انجام دهند.

2-     داوطلبان باید قبل از ورود به سامانه ثبت‌نام مبلغ 40,000 ریال(چهل هزار ریال، معادل چهار هزار تومان) به شماره حساب 0101530085005 نزد بانك ملی شعبه مهرگان (قابل پرداخت در كلیه شعب بانك ملی) واریز نموده و با در دست داشتن فیش واریزی اقدام به ثبت‌نام نمایند.

٭ لازم به ذكر است درج شماره فیش(شماره قرمز رنگ)، زمان واریز و كد شعبه فیش واریزی در برگه ثبت‌نام هم به صورت اینترنتی و هم به صورت غیر اینترنتی الزامی است.

3-     قبل از ورود به سامانه ثبت‌نام، ریزنمرات سه ساله به همراه معدل كتبی نهایی و معدل دیپلم و همچنین كد مركز پیش‌دانشگاهی و دبیرستان را به همراه داشته باشید.

4-     كلیه شرایط ثبت‌نام برای متقاضیان طلاب نیز صادق می‌باشد.

5-     دریافت رمز عبور و كد رهگیری در پایان ثبت‌نام اینترنتی به منزله صحت ثبت‌نام داوطلب می‌باشد،‌ لذا توصیه می‌شود جهت تسریع در روند ثبت‌نام و آگاهی از صحت آن، به این طریق اقدام به ثبت‌نام نمایید.

6-     داوطلبانی كه به صورت غیراینترنتی ثبت‌نام نموده‌اند پس از 45 روز از ارسال مدارك خود می‌توانند به قسمت پیگیری ثبت‌نام مراجعه نموده و با وارد نمودن كد ملی از وضعیت ثبت‌نام خود، آگاهی یابند.

7-     نشریه پیام صادق با توجه به شمارگان و زمان ثبت‌نام داوطلب، برای متقاضیان ارسال می‌گردد؛ لذا ارسال یا عدم ارسال نشریه به منزله صحت یا عدم صحت ثبت‌نام نمی‌باشد و داوطلبان باید جهت پیگیری روند ثبت‌نام خود به سامانه ثبت‌نام رجوع نمایند.

٭ كاربرگ ثبت‌نام مندرج در صفحه پایانی نشریه پیام صادق، جهت استفاده آن دسته از داوطلبانی است كه بنا به هر دلیلی از ثبت‌نام به صورت اینترنی باز مانده‌اند؛ لذا ارسال مجدد آن از طرف داوطلبان ثبت‌نام شده، كاری بیهوده است.

موارد و نكاتی كه پس از ثبت‌نام این دانشگاه (اینترنتی یا غیراینترنتی) باید به آن توجه داشت:

كلیه داوطلبانی كه شرایط حضور در آزمون شفاهی(مصاحبه) دانشگاه امام صادق علیه‌السلام را دارا باشند، از طریق تماس تلفنی و ارسال پیامك به شماره‌هایی كه در كاربرگ ثبت‌نام (اینترنتی یا غیراینترنتی) درج كرده‌اند، به دو طریق زیر اطلاع رسانی می‌شوند:

1-     قبل از اعلام نتایج آزمون سراسری:

داوطلبانی كه قبل از اعلام نتایج آزمون سراسری با توجه به معدل كتبی(این معدل فقط جهت تسریع در روند گزینش و نحوه دعوت مؤثر است) دعوت شده‌اند، پس از اعلام نتایج آزمون سراسری، چنانچه در لیست ارسالی پذیرفته‌شدگان سازمان سنجش(كه در سایت خود سازمان منتشر می‌گردد) قرار گیرند، با توجه با امتیازات كسب شده در فرایند گزینش دانشگاه امام صادق علیه‌السلام اعلام قبولی یا عدم قبولی می‌گردند.

2-     پس از اعلام نتایج آزمون سراسری:

داوطلبانی كه پس از اعلام نتایج آزمون سراسری در لیست پذیرفته‌شدگان ارسالی از سوی سازمان سنجش قرار می‌گیرند، پس از كسب امتیازات لازم در فرایند گزینش اعلام نتیجه می‌شوند.

٭ لازم به ذكر است اعلام نتایج قبول‌شدگان نهایی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام از طریق تماس تلفنی و ارسال دعوت‌نامه جهت شركت در اردوی بصیرت دانشگاه صورت می‌پذیرد و اسامی پذیرفته‌شدگان ارسالی از سازمان سنجش به منزله قبولی این دانشگاه نمی‌باشد.

 

تعداد مشاهده (1314)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "اطلاعیه ثبت نام دانشگاه امام صادق (ع)"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر